Холбогдох

Холбоо барих хаяг: 17120, Улаанбаатар хот, Хан-Уул дүүрэг, 10 дугаар хороо, Буянт-Ухаа
Цахим шуудан: fipds@mcaa.gov.mn
Факс: 285506, 285524

Албаны ажилтнуудын гар утас, суурин утас, цахим хаяг

 

Нэр Албан тушаал Суурин утас Цахим хуудас
1  Н.Батсайхан Дарга 285080 N_batsaikhan@mcaa.gov.mn
2 Г.Энэбиш Менежер 285054 G_enebish@mcaa.gov.mn
3 Л.Бат-Оргил Захиргаа дотоод хяналтын хэсгийн дарга 285063 batorgil.l@mcaa.gov.mn
4 Х.Гансүх Шалгалтын нислэгийн хэсгийн дарга 285506 gansukh@mcaa.gov.mn
5 М.Байгал Нислэгийн журам зохиох хэсгийн дарга 285058 Baigal.m@mcaa.gov.mn
6 Д.Бадрах ААЧБ-ын инженер 285524 Badrakh.d@mcaa.gov.mn
7 Ж.Баярсайхан ААЧБ-ын инженер 285059 bayarsaikhan.j@mcaa.gov.mn
8 С.Энхзул Захиргааны мэргэжилтэн 285081 Enkhzul.s@mcaa.gov.mn
9 Б.Батгэрэл Гэрчилгээжүүлэлтийн мэргэжилтэн 70049850 Batgerel.b@mcaa.gov.mn
10 Б.Баянбат ШН-ийн ахлах шалгагч инженер 285088 Bayanbat.b@mcaa.gov.mn
11 Г.Энхбаяр ШН-ийн ахлах шалгагч инженер 70049850 Enkhbayar.g@mcaa.gov.mn
12 Д.Энхтайван ШН-ийн шалгагч инженер 285047 Enkhtaivan.d@mcaa.gov.mn
13 Р.Хангай ШН-ийн шалгагч инженер  285093 Khangai.r@mcaa.gov.mn
14 Д.Мөнхбагана ШН-ийн шалгагч инженер 285051 Munkhbagana.d@mcaa.gov.mn
15 Н.Баатар ШН-ийн шалгагч инженер  70049850 Mandukhai.s@mcaa.gov.mn
16 С.Мандухайцэцэн ШН-ийн шалгагч инженер 285055 Mandukhai.s@mcaa.gov.mn
17 Х.Билэгт ШН-ийн шалгагч инженер  70049850 Bilegt.kh@mcaa.gov.mn
18 Д.Бат-Эрдэнэ ШН-ийн шалгагч инженер 70049699 Bat-erdene.d@mcaa.gov.mn
19 Б.Төгсөө Нислэгийн журам зохиогч ахлах инженер 70049699 tugsuu@mcaa.gov.mn
20 М.Батсайхан Нислэгийн журам зохиогч инженер 285086 Batsaikhan.m@mcaa.gov.mn
21 Б.Од Нислэгийн журам зохиогч инженер 285087 Od.b@mcaa.gov.mn
22 Б.Шижир Нислэгийн журам зохиогч инженер 70049774 Shijir.b@mcaa.gov.mn
23 Х.Нямдолгор Нислэгийн журам зохиогч инженер 70049699 Nyamdolgor.kh@mcaa.gov.mn
24 Ц.Оюунцэцэг Нислэгийн журам зохиогч инженер Oyuntsetseg.ts@mcaa.gov.mn
25 Г.Отгонжаргал Нислэгийн журмын мэргэжилтэн   Otgonjargal.g@mcaa.gov.mn
26 Ж.Оюунцэцэг Нислэгийн журам зохиогч инженер  285045 Oyuntsetseg.j@mcaa.gov.mn
27 Б.Болор-Эрдэнэ Нислэгийн журам зохиогч инженер   Bolor_erdene.b@mcaa.gov.mn
28 Б.Билгүүн Нислэгийн журам зохиогч инженер   Bilguun.b@mcaa.gov.mn
29 С.Улсболд Нислэгийн журам зохиогч инженер   Ulsbold.s@mcaa.gov.mn